Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bella Biographi

18. 11. 2011

 Bella Thorne byla narozena jako nejmladší díte z rodiny Thorne na Floridě roku 1997. Začala svou hereckou a modelingovou kariéru jako dítě a natočila reklamu když jí bylo pouchých pár měsíců. Bella pokračovala ve své kariéře s láskou k reflektorům a hrála jako host v mnoha televizních pořadech, jako je Mental, Dirty Sexy Money, October Road a In The Motherhood. Bella natočila svůj první film s názvem Raspberry Magic a fdále pracovala na The I Scream Man, Buttermilk Sky a Tayidemist.

Bella hrála ve třech reklamách DLP a je slavná pro její výrok, "Je to úžasné, jsou to zrcadla!". Bella pracovala s mnoha fotografy, jako například Dani Brubaker a Allan Amato. Její matka udělala pár úžasných photosootů Belly, které můžeš najít v Galerii.
Aškoli je Bella slavná herečka a supermodelka, je stále dítě, co miluje tanec, hudbu z 80' let, běhání, ježdění na kole a mluvení! Měla mnoho mazlíčků a miluje její rodinu, včerně jejích sourozenců a jejich nejlepších přátel! Bella dělí svůj čas mezi Floridou, New Yorkema Kalifornií.
 
 
ZDROJ.www.daily-thorne.blog.cz
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář